Deze dimbare LED-downlight met brandwerende eigenschappen, voorzien van een Triac-dimmer en een schakelbare D2W-dipschakelaar voor kleur- en wattageaanpassing, maakt het mogelijk om tijdens het dimmen een gezellige sfeer te creëren.
Met de kleurkeuzeschakelaar aan de achterkant van het product kunt u kiezen tussen Dim2Warm en twee andere kleurvarianten, waardoor u volledige controle hebt over de verlichtingsstijl en sfeer, terwijl u hetzelfde product in verschillende omgevingen kunt gebruiken.
Snelle, gereedschaploze installatie dankzij push-fit-aansluitklemmen met doorvoer (loop-in/loop-out) en trekontlasting.
Het compacte, geïntegreerde ontwerp met laag profiel en isolatiekap maakt gebruik in ondiepe holtes tot 50 mm mogelijk. De downlight en de driver kunnen worden afgedekt met de isolatiekap.
Getest in brandwerende plafonds met een brandwerendheid van 30 en 60 minuten volgens EN 1365-2.
| Kleurtemperatuur | 1800K, 3000K, 4000K |
|---|---|
| Voeding | 220V |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP65 |
| IK-waarde | IK04 |
| Lichthoek | 60° |
| Buitendiameter | 85mm |
| Inbouwdiepte | 50mm |
| Gatmaat | 68mm |
| EAN | 3609640167271 |
| Wattage | 7W |
| Branduren | 50000 |
| Energy Efficiency Class | E |
| Cutout Diameter Max(mm) | 72 |















