Aluminium wandlampen met schakelbare kleur (omhoog/omlaag) en beschermingsklasse IP65, voorzien van een geïntegreerde, niet-dimbare driver.
Slank aluminium behuizing IK08 met doorzichtige polycarbonaat lichtkap.
De kleur kan vóór de installatie worden ingesteld op 2700K, 3300K of 4000K.
Aluminium behuizing met zwarte afwerking.
| Afmetingen | 135 × 31 × 90 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K, 3300K, 4000K |
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee |
| Armatuurkleur | Wit, Zwart |
| IP-waarde | IP65 |
| IK-waarde | IK08 |
| Lichthoek | 80° |
| Vervangt artikel | EN-WL81BLK/40 |
| EAN | 3609640155247, 3609640155261 |
| Wattage | 6W |
| Branduren | 35000 |

