De IP54-serie van hoogefficiënte UGR19 commerciële LED-downlights van gegoten aluminium, met selecteerbare kleur en wattage, vormt een perfecte oplossing voor nieuwe commerciële toepassingen of voor het vervangen van compacte fluorescentielampen in bestaande omgevingen. De aluminium spiegelreflector met lage verblinding zorgt voor een uitstekende verblindingsbeheersing met UGR19 en een gelijkmatige lichtverdeling. Geleverd met een licht verzonken wit frame. Zwart verkrijgbaar als accessoire. Geleverd met flikkervrije, niet-dimbare LED-driver met push-fit aansluitblok voor een eenvoudige en snelle doorvoerbedrading. DALI- en 1-10V-driveropties beschikbaar.
| Kleurtemperatuur | 3000K, 4000K |
|---|---|
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee |
| Armatuurkleur | Mat Wit |
| IP-waarde | IP54 |
| IK-waarde | IK05 |
| Lichthoek | 60° |
| Buitendiameter | 146mm |
| Inbouwdiepte | 97mm |
| Vermogen | 10W/15W, 14W/20W, 15W/23W |
| Vervangt artikel | EN-DDL413/40 / EN-DDL413V/40 / EN-DDL413DA/40 |
| Gatmaat | 120mm, 150mm, 200mm, 205mm |
| EAN | 3609640151072, 3609640151089, 3609640151096, 3609640157234 |
| Branduren | 50000 |
| Energy Efficiency Class | D |
| Cutout Diameter Max(mm) | 125mm, 155mm, 210mm, 230mm |










