Modulaire, lineaire armaturen voor opbouwmontage met instelbare kleur en wattage en een lage verblindingsfactor: de ideale energiebesparende oplossing ter vervanging van traditionele tl-armaturen.
Robuuste behuizing met microprismatische lichtverspreider zorgt voor een gelijkmatige, verblindingsarme lichtverdeling (UGR <19) for enhanced visual comfort and improved productivity.
Dankzij het modulaire ontwerp kunnen de LED-printplaat en de driver aan het einde van hun levensduur zonder gereedschap worden vervangen. Daarnaast zijn er plug-and-play-uitbreidingen beschikbaar, zoals microgolf- of PIR-sensoren met dimfunctie, noodverlichtingssets met zelftest of DALI-dimbare drivers.
Flexibele installatiemogelijkheden: geschikt voor opbouwmontage, hangmontage of wandmontage. (Zie de productopties voor meer informatie.)
| Afmetingen | 180 × 87 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K, 4000K |
| IP-waarde | IP44 |
| IK-waarde | IK06 |
| Lichthoek | 90° |
| Vermogen | 23W/29W/34W/40W, 26W/34W/43W/52W |
| Vervangt artikel | EN-SF1840V/40 / EN-SF1240EM/40 / EN-SF1240/40 / EN-SF1240DA/40 / EN-SF1220EM/40 / EN-SF1220DA/40 / EN-SF1220/40 |
| Lengte | 1200mm, 1500mm |
| variant | 23W/29W/34W/40W – 1200mm, 26W/34W/43W/52W – 1500mm |
| EAN | 3609640167479, 3609640167462 |
| Branduren | 50000 |

