De SMD-ledstrip met één kleur biedt de ideale balans tussen prijs en prestaties. Geleverd op een rol van 5 m, inclusief aansluitkabel.
Kosteneffectieve oplossing voor algemene verlichtingstoepassingen. Ideaal in combinatie met matglazen diffusorprofielen voor een zachte, gelijkmatige verlichting.
Flexibele installatie met snijpunten om de 20,8 mm.
Een stralingshoek van 150° en 60 leds per meter.
Sluit afzonderlijke stukken parallel aan voor lengtes van meer dan 5 meter.
| Afmetingen | 5000 × 8 × 1 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K, 3000K, 4000K |
| Lumen | 468, 470, 490, 494, 520 |
| Voeding | 24V |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP20, IP67 |
| Lichthoek | 120° |
| EAN | 3609640157548, 3609640152574, 3609640152802, 3609640162283, 3609640163617 |
| Wattage | 4,8W |
| Branduren | 50000 |
| Energy Efficiency Class | F |



