| EAN | 8596238007529 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Vermogen | 0,7W |
| Voeding | Op batterij |
| Batterijcapaciteit | 500mAh |
| Ingangsspanning | 5V |
| IP | 20 |
| Afmetingen | 123 x 113 x 78 mm |
| Inhoud van de verpakking | Lamp, oplaadkabel (1 m), gebruikershandleiding |
De speelse octopus is een vrolijk slaapmaatje. Hij is zacht, voelt prettig aan en is dankzij het zachte siliconenmateriaal zelfs veilig voor de allerkleinsten. Het zachte, dimbare licht zorgt voor een rustgevende sfeer en dankzij de timer schakelt de lamp na 30 minuten automatisch uit wanneer het kind in slaap valt. Een leuk ontwerp waar kinderen dol op zijn!



