3-circuit LED-spot voor railsystemen, ontworpen om de beste kwalitatieve en effectieve verlichting te bieden op presentatievlakken, met een superieure armatuurefficiëntie tot 135 lm/W.
De vermogensschakelaar bevindt zich aan de achterzijde van het product, zodat de lichtopbrengst ook na de opening van de winkel eenvoudig kan worden aangepast. De Intrack-driver heeft een supercompacte en strakke behuizing.
350° horizontaal en 90° verticaal verstelbaar, zodat het apparaat kan worden aangepast aan de veranderende omstandigheden in de winkelomgeving.
Als accessoires zijn verwisselbare, zeer efficiënte reflectoren verkrijgbaar met een stralingshoek van 24°, 36° en 52°, evenals een verblindingsarm rooster en een honingraatafdekking.
Dankzij de plug-and-play COB-lamp met hoge kleurweergave (CRI 95) kan het product aan het einde van zijn levensduur eenvoudig worden vervangen.
| Afmetingen | 108 × 200 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K, 3500K, 4000K |
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee |
| Armatuurkleur | Wit, Zwart |
| IP-waarde | IP20 |
| Buitendiameter | 82mm |
| EAN | 3609640158262, 3609640158279, 3609640158286, 3609640158293, 3609640158309, 3609640158316 |
| Wattage | 10W/16W/23W |
| Branduren | 60000 |
| Energy Efficiency Class | D |




