| EAN | 8596238007536 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Vermogen | 1W |
| Voeding | Op Batterij |
| Batterijcapaciteit | 1200mAh |
| Ingangsspanning | 5V |
| IP | 20 |
| Afmetingen | 120 x 114 x 68 mm |
| Inhoud van de verpakking | Lamp, oplaadkabel (1 m), gebruikershandleiding |
Het vrolijke biggetje fleurt de kinderkamer op met zijn schattige gezichtje en zachte licht. Dankzij de aanraakbediening kunnen kinderen zelf de lichtsterkte aanpassen door op de lamp te tikken. De timer schakelt het licht na 30 minuten automatisch uit, zodat je je geen zorgen hoeft te maken over onnodig batterijverbruik. Het Biggetje is een fijne metgezel om ‘s avonds in slaap te vallen en om mee te spelen.

