| EAN | 8596238007611 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Vermogen | 3W |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Voeding | Op batterij |
| Ingangsspanning | 5V |
| IP | 20 |
| Afmetingen | 112 x 97 x 97 mm |
| Inhoud van de verpakking | Lamp, oplaadkabel (1 m), gebruikershandleiding |
De schattige uilenlamp brengt zacht licht en een speelse sfeer in de kinderkamer. Hij is gemaakt van zacht siliconen, voelt prettig aan en de kleuren helpen kinderen om rustig in slaap te vallen.
Druk gewoon op de snavel van de uil en je kunt de lichtintensiteit eenvoudig aanpassen – van een zacht nachtlampje tot levendigere kleuren. Dankzij de timer schakelt de lamp na 10 minuten automatisch uit, zodat je kind ongestoord kan slapen en je tegelijkertijd energie bespaart.
Een uilenvriendje dat zorgt voor een prettig en veilig gevoel in de wieg.

