Aluminium LED-downlight met instelbare lichtkleur en wattage, voor opbouw- of inbouwmontage met verstelbare uitsparing.
Er zijn 3 vermogens en 3 kleuren beschikbaar voor ultieme flexibiliteit bij elke toepassing en een perfecte oplossing voor renovatieprojecten.
Universele beugel met een verstelbare uitsparing van 65 tot 205 mm, geschikt voor zowel inbouw- als opbouwmontage.
Geïntegreerde, niet-dimbare led-driver voor een zeer lage inbouwhoogte van slechts 16 mm.
Geleverd met een voorbekabelde kabel van 300 mm voor een snelle installatie.
| Kleurtemperatuur | 3000K, 4000K, 5700K |
|---|---|
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP20 |
| IK-waarde | IK05 |
| Lichthoek | 120° |
| Buitendiameter | 235mm |
| Inbouwdiepte | 16mm |
| Gatmaat | 65mm |
| EAN | 3609640151966 |
| Wattage | 10W/13W/16W |
| Branduren | 50000 |
| Energy Efficiency Class | E |
| Cutout Diameter Max(mm) | 205mm |

