De Spotless COB IP20 enkelkleurige ledstrip zorgt voor een consistente, gelijkmatige lichtopbrengst zonder donkere plekken, waardoor ruimtes perfect verlicht worden. Ideaal voor toepassingen in een doorlopende lijn met reflecterende oppervlakken of wanneer de armatuur goed zichtbaar moet zijn, zonder dat er matglazen diffusorprofielen nodig zijn. Flexibele installatie met snijpunten om de 20,8 mm. Stralingshoek van 150° en 384 leds per meter. Sluit afzonderlijke lengtes parallel aan voor lengtes van meer dan 5 meter.
| Afmetingen | 1000 × 8 × 2 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K, 3000K, 4000K |
| Lumen | 1026, 1080, 1200, 420, 440, 480 |
| Voeding | 24V |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP20 |
| Lichthoek | 150° |
| Vermogen | 12W, 4 |
| EAN | 3609640161552, 3609640161569, 3609640161576, 3609640161644, 3609640161651, 3609640161668 |
| Branduren | 50000 |
| Energy Efficiency Class | F, G |


