De Spotless COB Long Run LED-strip in één kleur zorgt voor een consistente, gelijkmatige lichtopbrengst zonder donkere plekken, waardoor ruimtes perfect worden verlicht. Ideaal voor toepassingen in doorlopende lijnen met reflecterende oppervlakken of wanneer de armatuur goed zichtbaar moet zijn, zonder dat er matglazen diffusorprofielen nodig zijn. Flexibele installatie met snijpunten om de 100 mm. Stralingshoek van 150° en 490 leds per meter. Ondersteunt doorlopende lengtes tot 15 meter vanaf één voedingspunt.
| Afmetingen | 15000 × 10 × 1.5 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K, 4000K |
| Lumen | 780, 800 |
| Voeding | 24V |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP20, IP67 |
| Lichthoek | 150° |
| EAN | 3609640162313, 3609640162306, 3609640162344, 3609640162337 |
| Wattage | W8 |
| Branduren | 50000 |
| Energy Efficiency Class | F, G |


