Modulaire, in kleur verstelbare en naadloos koppelbare lineaire armatuur met een hoogwaardige afwerking, een robuuste behuizing van geëxtrudeerd aluminium en een zeer efficiënte, verblindingsarme microprismatische diffuser.
Het gereedschaploze snelkoppelingssysteem met geïntegreerde plug-and-play-aansluiting maakt een volledig modulaire, naadloze en flexibele lineaire installatie mogelijk — geschikt voor zowel hangende als opbouwtoepassingen. Inclusief ophangaccessoires.
Het ruime assortiment verlichte verbindingsstukken maakt creatieve opstellingen mogelijk door ze eenvoudig in verschillende vormen aan elkaar te koppelen.
De optionele magnetische plug-and-play-bovenlichtbalk zorgt voor een gereedschaploze omvorming naar een verlichtingsopstelling met 30% bovenlicht en 70% onderlicht, waardoor de sfeerverlichting en het welzijn in elke omgeving worden verbeterd.
| Afmetingen | 50 × 72.8 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K, 3500K, 4000K |
| Lumen | 3900, 3600, 4560, 4940 |
| Voeding | 220V |
| Armatuurkleur | Mat Wit, Mat Zwart |
| IP-waarde | IP20 |
| IK-waarde | IK04 |
| Lichthoek | 75° |
| Vervangt artikel | EN-LN1230EMW/40 / EN-LN1230W/40 |
| Vermogen | 30W, 38W |
| Lengte | 1200mm, 1500mm |
| EAN | 3609640163860, 3609640163853, 3609640163846, 3609640163839 |
| Branduren | 72000 |



