De superdunne, aluminium LED-downlights met randverlichting en instelbare kleur zijn ideaal voor installaties in beperkte inbouwruimtes (23 mm inclusief driver).
Het brede productassortiment omvat de meest gangbare afmetingen van traditionele lichtbronnen en zorgt voor een grotere energiebesparing.
PMMA-lichtgeleider met PC-diffusor voor een gelijkmatige lichtverdeling met weinig schittering.
Wordt geleverd met een externe, niet-dimbare constantstroomvoeding en een kabel van 150 mm voor een eenvoudige installatie.
Dimbare drivers verkrijgbaar als accessoire.
| Afmetingen | 25 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K, 4000K |
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP44 |
| IK-waarde | IK04 |
| Lichthoek | 110° |
| Buitendiameter | 120mm, 150mm, 170mm, 225mm, 300mm |
| Inbouwdiepte | 23mm |
| Vermogen | 12W, 18W, 24W, 6W, 9W |
| variant | 12W – 160mm, 18W – 210mm, 24W – 280mm, 6W – 110mm, 9W – 140mm |
| Gatmaat | 110mm, 140mm, 160mm, 210mm, 280mm |
| EAN | 3609640150235, 3609640150242, 3609640150259, 3609640150266, 3609640150273 |
| Branduren | 50000 |
| Energy Efficiency Class | D |






