Superslanke, laagprofiel LED-downlights van polycarbonaat met randverlichting bieden de beste prijs-kwaliteitverhouding en zijn ideaal voor installaties in beperkte inbouwruimtes (40 mm incl. driver).
Het brede productassortiment omvat de meest gangbare afmetingen van traditionele lichtbronnen en zorgt voor een grotere energiebesparing.
Diffusor van opaal polycarbonaat voor een gelijkmatige lichtverspreiding.
Geleverd met een externe, niet-dimbare constantstroomdriver en een kabel van 350 mm voor een eenvoudige installatie.
| Afmetingen | 21 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 4000K |
| Lumen | 1200, 1850, 2500, 500, 850 |
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP44 |
| IK-waarde | IK06 |
| Lichthoek | 120° |
| Buitendiameter | 128mm, 146mm, 170mm, 229mm, 298mm |
| Inbouwdiepte | 19mm |
| Vermogen | 12W, 18W, 24W, 6W, 9W |
| variant | 12W – 150mm, 18W – 210mm, 24W – 280mm, 6W – 115mm, 9W – 130mm |
| Gatmaat | 115mm, 130mm, 150mm, 210mm, 280mm |
| EAN | 3609640149543, 3609640149550, 3609640149567, 3609640149536, 3609640149574 |
| Branduren | 15000 |
| Energy Efficiency Class | G, F |
