LED-downlight van polycarbonaat met instelbare kleur en lichtsterkte, voor opbouw- of inbouwmontage met verstelbare uitsparing.
Er zijn 3 vermogens en 3 kleuren beschikbaar voor ultieme flexibiliteit bij elke toepassing en een perfecte oplossing voor renovatieprojecten.
Universele beugel voor een instelbare uitsparing van 65-180 mm (DL149529 & DL151133) of 65-240 mm (DL150389 & DL151140), waardoor flexibele inbouw- of opbouwmontage mogelijk is.
Geïntegreerde, niet-dimbare led-driver voor een zeer lage inbouwhoogte van slechts 17 mm.
Dankzij het magnetische ontwerp kan de witte standaarduitvoering worden aangepast met magnetische randen in zwart en satijnnikkel.
| Kleurtemperatuur | 3000K, 4000K, 6000K |
|---|---|
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee, Microwave |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP20 |
| IK-waarde | IK05 |
| Lichthoek | 120° |
| Buitendiameter | 225mm, 300mm |
| Inbouwdiepte | 17mm |
| Vermogen | 12W/18W/24W, 6W/12W/18W |
| Lumen | 1030-2000, 480-1450 |
| Gatmaat | 65mm-180mm, 65mm-240mm |
| EAN | 3609640149529, 3609640151133, 3609640150389, 3609640151140 |
| Branduren | 50000 |
| Energy Efficiency Class | F |
| Cutout Diameter Max(mm) | 180, 240 |



