De compacte, geïntegreerde IP44-serie commerciële LED-downlights met schakelbare kleur en weinig schittering biedt een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding voor nieuwe commerciële toepassingen of voor het vervangen van compacte fluorescentielampen in bestaande omgevingen.
De verblindingsarme, met lamellen voorziene spiegelreflector van aluminium zorgt voor een uitstekende verblindingsbeperking en een gelijkmatige lichtverdeling.
De kleur kan worden aangepast tussen 3000 en 4000 K, zodat deze ter plaatse kan worden afgestemd op de omgeving.
Geleverd met een licht verzonken witte rand.
Met ingebouwde, niet-dimbare driver en vooraf bekabeld met een kabel van 500 mm voor een eenvoudige installatie.
| Kleurtemperatuur | 3000K, 4000K |
|---|---|
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP44 |
| IK-waarde | IK02 |
| Lichthoek | 60° |
| Buitendiameter | 125mm, 150mm, 190mm, 230mm |
| Inbouwdiepte | 102mm, 73mm, 81mm, 91mm |
| variant | 10W – 100mm, 15W – 125mm, 20W – 160mm, 25W – 200mm |
| Vermogen | 10W, 15W, 20W, 25W |
| Gatmaat | 100mm, 125mm, 160mm, 200mm |
| EAN | 3609640150495, 3609640150501, 3609640150518, 3609640150525 |
| Branduren | 15000 |
| Energy Efficiency Class | F |


