Compacte, geïntegreerde IP44-LED-inbouwspots van polycarbonaat met instelbare kleur bieden de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Het brede productassortiment omvat de meest gangbare afmetingen van traditionele lichtbronnen en zorgt voor een grotere energiebesparing.
Diffusor van opaal polycarbonaat voor een gelijkmatige lichtverspreiding. Geleverd met ingebouwde, niet-dimbare driver en vooraf bekabeld met een kabel van 500 mm voor een eenvoudige installatie.
Luchtdicht, geschikt voor nieuwe installaties of renovaties.
Kleur instelbaar tussen 3000 K en 4000 K – ideaal voor veelzijdige toepassingen.
| Kleurtemperatuur | 3000K, 4000K |
|---|---|
| Voeding | 220V |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP44 |
| IK-waarde | IK02 |
| Lichthoek | 100° |
| Buitendiameter | 120mm, 150mm, 200mm, 235mm |
| Inbouwdiepte | 60mm, 65mm |
| Vervangt artikel | EN-DL10/30 / EN-DL10/40 |
| Vermogen | 10W, 15W, 23W, 30W |
| variant | 10W – 90mm, 15W – 120mm, 23W – 170mm, 30W – 200mm |
| Gatmaat | 120mm, 170mm, 200mm, 90mm |
| EAN | 3609640161149, 3609640161156, 3609640161163, 3609640161170 |
| Branduren | 15000 |
| Energy Efficiency Class | F, E |
