De compacte, geïntegreerde IP54-serie aluminium LED-downlights voor commercieel gebruik vormt een perfecte oplossing voor nieuwe commerciële toepassingen of voor het vervangen van compacte fluorescentielampen in bestaande omgevingen.
Het uitgebreide productassortiment omvat de meest gangbare afmetingen van traditionele lichtbronnen en zorgt voor een grotere energiebesparing.
Opaalkleurige lichtverspreider voor een gelijkmatige lichtverdeling.
Geleverd met een externe, niet-dimbare constant-stroomdriver. Een DALI-driver is als accessoire verkrijgbaar.
| Kleurtemperatuur | 4000K |
|---|---|
| Lumen | 1400, 2040, 2345, 3045, 3730 |
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP54 |
| Lichthoek | 100° |
| Buitendiameter | 145mm, 190mm, 228mm |
| Inbouwdiepte | 53mm |
| Vervangt artikel | EN-DDLH413V/40 / EN-DDLH413DA/40 / EN-DDLH413/40 |
| Vermogen | 12W, 18W, 25W, 35W |
| Gatmaat | 120mm, 160mm, 200mm |
| EAN | 3609640151027, 3609640151034, 3609640151041, 3609640151058, 3609640151065 |
| Branduren | 50000 |
| Energy Efficiency Class | D, E |





