Hoogwaardige ronde, vaste plafondlamp met lage lichtopbrengst voor opbouwmontage, voorzien van een wit frame van gegoten aluminium en een onyxkleurige reflector.
Duurzaam en veelzijdig: klasse II, beschermingsklasse IP54, geschikt voor uiteenlopende omgevingen.
Uitstekende lichtkwaliteit met een CRI van 90 en SDCM <3, and UGR <19 for consistent, comfortable illumination.
Duurzaam en veelzijdig: klasse II, beschermingsklasse IP54, geschikt voor uiteenlopende omgevingen.
Twee vermogensopties (10 W en 27 W) bieden flexibiliteit voor verschillende plafondhoogtes
| Afmetingen | 100 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lumen | 2600, 950 |
| Voeding | 220V |
| Armatuurkleur | Mat Wit |
| IP-waarde | IP54 |
| IK-waarde | IK02 |
| Lichthoek | 38° |
| Buitendiameter | 115mm, 75mm |
| Vermogen | 10W, 27W |
| variant | 10W – 75x100mm, 27W – 115x152mm |
| EAN | 3609640164140, 3609640164133 |
| Branduren | 50000 |
| Energy Efficiency Class | E |

