Verstelbare GU10-wandlampen met beschermingsklasse IP44. 304 roestvrij staal met zwarte afwerking. Afneembare kap voor eenvoudig vervangen van de lamp.
| Afmetingen | 160 mm |
|---|---|
| Fitting | GU10 |
| Voeding | 220V |
| Armatuurkleur | Wit, Zwart |
| IP-waarde | IP44 |
| Buitendiameter | 60mm |
| Vervangt artikel | EN-WL2BLK, EN-WL2W |
| EAN | 3609640155186, 3609640155193 |

