Verstelbare spot voor enkelvoudige circuits en slanke railadapter met GU10-lamp van 6 W met instelbare kleur.
Railverlichting biedt maximale flexibiliteit voor winkels en commerciële toepassingen waar de verlichting moet kunnen worden aangepast aan veranderingen in de etalages. Er is een kant-en-klare railset verkrijgbaar voor een eenvoudige installatie. Verkrijgbaar in zwart en wit.
350° draaibaar en 90° kantelbaar.
| Afmetingen | 100 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K, 3200K, 4000K |
| Fitting | GU10 |
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee |
| Armatuurkleur | Wit, Zwart |
| IP-waarde | IP20 |
| IK-waarde | IK02 |
| Lichthoek | 38° |
| Buitendiameter | 54mm, 57mm |
| variant | Excl. Lamp, Incl. Lamp |
| EAN | 3609640158385, 3609640158378, 3609640154219, 3609640154226 |
| Wattage | 6W |
| Branduren | 15000 |
| Energy Efficiency Class | F |
