Compacte, geïntegreerde IP44-LED-downlights van polycarbonaat met triac-dimming en schakelbare kleur, voor installatie in ondiepe plafondruimtes.
De vaste en verstelbare uitvoeringen bieden de beste prijs-kwaliteitverhouding en zijn ideaal als vervanging voor GU10-lampen in beperkte inbouwruimtes (56 mm hoogte).
Het ontwerp van de LEDchroic-lens met een stralingshoek van 60° bootst het uiterlijk van halogeenlampen na en zorgt voor een gecontroleerde, gelijkmatige lichtverdeling met minimale verblinding.
Getest volgens klasse II en op luchtlekkage, voldoet aan de nieuwste bouwvoorschriften.
Vooraf bekabeld met een 500 mm lange 2-aderige kabel, waardoor een snelle installatie zonder gereedschap mogelijk is.
| Kleurtemperatuur | 2700K, 3200K, 4000K |
|---|---|
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Ja |
| Armatuurkleur | Mat Wit |
| IP-waarde | IP44 |
| IK-waarde | IK03 |
| Lichthoek | 60° |
| Buitendiameter | 78mm |
| Inbouwdiepte | 53mm |
| Aantal | 1 stuk, 6 stuks |
| Vervangt artikel | EN-DDL10160/27 / EN-DDL10160/30 |
| Gatmaat | 60mm, 68mm |
| Kantelbaar | Ja, Nee |
| EAN | 3609640149963, 3609640149970, 3609640150006, 3609640150013 |
| Wattage | 6W |
| Branduren | 15000 |
| Energy Efficiency Class | F |
| Cutout Diameter Max(mm) | 68mm, 72mm |

