E27 GLS-retrofitlamp met instelbare kleur, ideaal als vervanging voor traditionele gloeilampen. Versie met instelbare kleur en 3CCT-dipschakelaar om de kleurtemperatuur vóór of zelfs na de installatie in te stellen tussen 2700K, 3200K en 4000K. Voordelige en uiterst betrouwbare E27-lampenserie met geavanceerd thermisch beheer om de temperatuur van de belangrijkste onderdelen te regelen.
| Afmetingen | 110 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K, 3200K, 4000K |
| Fitting | E27 |
| Voeding | 220V |
| Armatuurkleur | Opaal |
| Lichthoek | 180° |
| Buitendiameter | 60mm |
| Dimbaar | Nee |
| Vermogen | 8W, 9W |
| EAN | 3609640162658, 3609640162641 |
| Branduren | 15000 |
| Energy Efficiency Class | F |
