Inschakelbare IP65-wandlamp met kleur- en vermogenskeuze, voorzien van een geïntegreerde PIR-sensor en een opaal polycarbonaat IK10-lichtkap voor een gelijkmatige en uniforme lichtverdeling, zorgt voor een optimale energiebesparing.
Geïntegreerde infraroodsensor met functie voor het benutten van daglicht. Zodra mensen het detectiebereik binnenkomen en de sensor wordt geactiveerd, gaan de lichten aan. Zodra mensen het detectiebereik verlaten, gaan de lichten automatisch uit. Omgevingsverlichting <10Iux-2000Iux adjustable, delay time 10s - 10min.
3 kleuropties (3000K/3500K/4000K) beschikbaar voor optimale flexibiliteit bij elke toepassing.
Het bedradingscompartiment met achterzijde-toegang en beschermingsklasse IP65 maakt een snelle en eenvoudige installatie van het product mogelijk.
UV-bestendig en geschikt voor installatie in onbeschutte buitenruimtes bij omgevingstemperaturen van -25 °C tot +45 °C.
| Kleurtemperatuur | 3000K, 3500K, 4000K |
|---|---|
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP65 |
| IK-waarde | IK10 |
| Lichthoek | 120° |
| Buitendiameter | 270mm |
| variant | 10W/14W – Ø270mm, 20W/24W – Ø355mm |
| EAN | 3609640156794, 3609640161422 |
| Branduren | 50000 |

