Badkamer-inbouwset met een witte, verzonken aluminium rand (IP65), een elektronische 12V SELV-transformator, een vooraf bekabelde lamphouder met 1 meter kabel en een GU5.3 5W-ledlamp.
5 W 3000 K MR16-ledlamp met een stralingshoek van 38° inbegrepen in de set.
Elektronische transformator van klasse III, 12 V, niet dimbaar.
GU5.3-fitting, voorbekabeld met een kabel van 1 meter.
Vergrendeling van de armatuur door middel van een klikmechanisme.
| Kleurtemperatuur | 3000K |
|---|---|
| Lumen | 500 |
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP65 |
| Lichthoek | 38° |
| Buitendiameter | 84mm |
| Fitting | GU5.3 |
| Inbouwdiepte | 90.5mm |
| Gatmaat | 68mm |
| EAN | 3609640150136 |
| Wattage | 5 |
| Branduren | 15000 |
| Energy Efficiency Class | F |
