Lineaire railverlichting met instelbaar vermogen, ontworpen voor gebruik met bestaande railsystemen met drie circuits, voor ultieme flexibiliteit in winkel- en commerciële omgevingen.
In-rail-adapter met slank profiel, voorzien van een geïntegreerde fase-omschakeling en een dip-schakelaar voor het vermogen.
Het innovatieve optische lenspatroon biedt een toonaangevende efficiëntie van maximaal 175 lm/W bij een stralingshoek van 90°.
Aanpassingsmogelijkheden beschikbaar in een zwarte of zilveren afwerking, met een breed scala aan stralingshoeken, kleurtemperaturen en een voor voedingsmiddelen specifieke CCT-weergave.
| Afmetingen | 64 × 17.5 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 4000K |
| Voeding | 220V |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP20 |
| IK-waarde | IK04 |
| Lichthoek | 90° |
| Vermogen | 14W/17W/20W/24W, 32W/41W/50W/58W |
| Lengte | 1438mm, 578mm |
| variant | 14W/17W/20W/24W – 578mm, 32W/41W/50W/58W – 1438mm |
| EAN | 3609640164027, 3609640164010 |
| Branduren | 104000 |


