De Spotless COB RGB + Tunable White LED-strip zorgt voor een consistente, gelijkmatige lichtopbrengst zonder donkere plekken, waardoor ruimtes perfect verlicht worden. Ideaal voor toepassingen in doorlopende lijnen met reflecterende oppervlakken of wanneer de armatuur goed zichtbaar moet zijn, zonder dat er matglazen diffusorprofielen nodig zijn. Flexibele installatie met snijpunten om de 41,7 mm. Stralingshoek van 150° en 840 leds per meter. Sluit afzonderlijke lengtes parallel aan voor lengtes van meer dan 5 meter.
| Afmetingen | 1000 × 12 × 2 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K/5700K |
| Lumen | 280, 300 |
| Voeding | 24V |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP20, IP67 |
| Lichthoek | 150° |
| EAN | 3609640162092, 3609640162108 |
| Wattage | 18W |
| Branduren | 50000 |
| Energy Efficiency Class | G |




