Verzonken LED-spot met kardanisch ophangsysteem, ontworpen om de beste kwaliteit en effectieve verlichting te bieden op presentatievlakken, met een superieure armatuurefficiëntie tot 135 lm/W.
De vermogensschakelaar aan de achterzijde van het product maakt het mogelijk om de lichtopbrengst eenvoudig aan te passen, zelfs nadat de winkel al is geopend. De externe driver met loop-in/loop-out-aansluiting zorgt voor een snelle, gereedschaploze installatie dankzij de klikklemmen.
Kan worden gedraaid (350°) en gekanteld (30°) om zich aan te passen aan veranderende verkoopomgevingen in winkels. Er is een adapterplaat voor bredere uitsparingen verkrijgbaar.
Als accessoires zijn verwisselbare, zeer efficiënte reflectoren verkrijgbaar met een stralingshoek van 24°, 36° en 52°, evenals een verblindingsarm rooster en een honingraatafdekking.
Dankzij de plug-and-play COB-lamp met hoge kleurweergave (CRI 95) kan het product aan het einde van zijn levensduur eenvoudig worden vervangen.
| Kleurtemperatuur | 3000K, 3500K, 4000K |
|---|---|
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee |
| Armatuurkleur | Wit, Zwart |
| IP-waarde | IP20 |
| Buitendiameter | 170mm |
| Inbouwdiepte | 115mm |
| Gatmaat | 150mm |
| EAN | 3609640158095, 3609640158101, 3609640158118, 3609640158125, 3609640158132, 3609640158149 |
| Wattage | 10W/16W/23W |
| Branduren | 60000 |
| Energy Efficiency Class | D |




