Hoogwaardige aluminium GU10-downlight met vergrendelbare frontring, GU10-fitting en 3-polig aansluitblok.
Inclusief GU10-fitting, vooraf bedraad met een BJB-aansluitdoos voor eenvoudige installatie en gereedschaploze kruisverbinding. Lamp niet inbegrepen (max. 50 W).
Dankzij de verlengde bevestigingspennen kunnen ze worden gemonteerd in plafonds met gipsplaten van dubbele dikte.
Geschikt voor de GU10 Ice Lamp en ClearVu.
| Fitting | GU10 |
|---|---|
| Voeding | 220V |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP20 |
| Lichthoek | 60° |
| Buitendiameter | 80mm |
| Inbouwdiepte | 103mm |
| Gatmaat | 68 |
| EAN | 3609640151508 |


