Hoogwaardige aluminium GU10-downlight met vergrendelbare frontring, GU10-fitting en 3-polig aansluitblok. Inclusief GU10-fitting en vooraf bekabeld met BJB-aansluitdoos voor eenvoudige installatie en gereedschaploze kruisverbinding. Lamp niet inbegrepen (max. 50 W). Dankzij de verlengde veerbevestigingspennen kan het product worden geïnstalleerd in gipsplaatplafonds met dubbele dikte. Compatibel met GU10 Ice-lampen en ClearVu.
| Fitting | GU10 |
|---|---|
| Voeding | 220V |
| Armatuurkleur | Satijn Nikkel |
| IP-waarde | IP20 |
| Lichthoek | 60° |
| Buitendiameter | 80mm |
| Inbouwdiepte | 103mm |
| Gatmaat | 68 |
| EAN | 3609640151492 |


