LED-spot met verwisselbare kleuren en verstelbare stralingshoek voor maximale flexibiliteit in winkelomgevingen.
Kleurkeuzeschakelaar aan de achterzijde van de Trackhead voor eenvoudige aanpassing van de kleurtemperatuur tussen 2700 K, 3200 K en 4000 K, zelfs na de eerste installatie.
De stralingshoek kan worden aangepast en scherpgesteld door de voorste kap te draaien tussen 60°, 38° en 24°. De verschillende schaalverdelingen op de draaiknop geven de individuele diafragma-instellingen aan.
330° horizontaal en 90° verticaal verstelbaar, zodat het systeem kan worden aangepast aan de veranderende omstandigheden in de winkelomgeving.
Verkrijgbaar voor zowel enkelvoudige als drievoudige rails.
| Afmetingen | 140 mm |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K, 3200K, 4000K |
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee |
| Armatuurkleur | Wit, Zwart |
| IP-waarde | IP20 |
| IK-waarde | IK06 |
| Lichthoek | 24/38/60 |
| Buitendiameter | 84mm |
| Circuit | Enkel, Trippel |
| EAN | 3609640158415, 3609640158422, 3609640160524, 3609640160517 |
| Wattage | 23W |
| Branduren | 15000 |
| Energy Efficiency Class | E |
