LED-paneel met achtergrondverlichting, schakelbaar vermogen, IP54-bescherming en hoog rendement, voorzien van nauwkeurig ontworpen PMMA-lenzen met optisch patroon voor een gelijkmatige en uniforme lichtverdeling.
De microprismatische rooster zorgt voor een uitstekende verblindingsbeheersing met UGR <19.
Flexibele installatiemogelijkheden: geschikt voor T-profielplafonds van 15 mm en 24 mm, evenals voor ophang-, opbouw- of inbouwmontage in gipsplaten.
Flickervrije, niet-dimbare LED-voeding, vooraf bekabeld met aansluitdoos voor een eenvoudige en snelle doorvoerinstallatie. Inclusief veiligheidskabel conform EN 60598-1.
Met vier verschillende vermogensopties is er maximale flexibiliteit voor elke toepassing.
| Kleurtemperatuur | 4000K |
|---|---|
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee |
| Armatuurkleur | RAL9016 |
| IP-waarde | IP54 |
| IK-waarde | IK02 |
| Lichthoek | 90° |
| Inbouwdiepte | 30mm |
| Afmeting | 600x600mm, 622x622mm |
| EAN | 3609640162269, 3609640162276 |
| Wattage | 12W/18W/20W/22W |
| Branduren | 50000 |



