Dit Eco LED-paneel met achtergrondverlichting en in te stellen kleur, voorzien van een frameloze stalen behuizing en PMMA-lenzen met optisch patroon voor een gelijkmatige en uniforme lichtverspreiding, biedt de beste prijs-kwaliteitverhouding.
De microprismatische rooster zorgt voor een uitstekende verblindingsbeheersing met UGR<19.
Geschikt voor montage in T-profielplafonds van 15 en 24 mm, evenals voor ophanging aan het plafond, opbouwmontage of inbouwmontage in gipsplaat.
Ingebouwde, flikkervrije, niet-dimbare LED-driver, vooraf bekabeld voor een eenvoudige en snelle installatie met doorvoerbedrading. Inclusief veiligheidskabel conform EN 60598.
| Kleurtemperatuur | 3000K, 4000K |
|---|---|
| Voeding | 220V |
| Dimbaar | Nee |
| Armatuurkleur | Wit |
| IP-waarde | IP20 |
| IK-waarde | IK06 |
| Lichthoek | 90° |
| Inbouwdiepte | 30mm |
| Afmeting | 600x600mm, 622x622mm |
| EAN | 3609640157081, 3609640157104 |
| Wattage | 36 |
| Branduren | 20000 |
| Energy Efficiency Class | F |
