| Armatuurkleur | Wit, Zwart |
|---|---|
| ik_waarde | IK04 |
| ip_waarde | IP54 |
| Kleurtemperatuur | 2700K, 3200K, 4000K |
| Lichthoek | 25° |
| Dimbaar | Ja |
| Voeding | 220V |
| Lumen | 600 |
| Buitendiameter | 85mm |
| Inbouwdiepte | 46mm |
| Gatmaat | 68mm |
| Armatuurkleur | Wit, Zwart |
|---|---|
| ik_waarde | IK04 |
| ip_waarde | IP54 |
| Kleurtemperatuur | 2700K, 3200K, 4000K |
| Lichthoek | 25° |
| Dimbaar | Ja |
| Voeding | 220V |
| Lumen | 600 |
| Buitendiameter | 85mm |
| Inbouwdiepte | 46mm |
| Gatmaat | 68mm |