| Kleurtemperatuur | 2200K, 2500K, 3000K |
|---|---|
| Voeding | 220V |
| Armatuurkleur | Zwart |
| IP-waarde | IP65 |
| IK-waarde | IK10 |
| Lichthoek | 360° |
| Buitendiameter | 120mm |
| variant | Photocell – ULR < 3.5, Photocell – ULR < 6, PIR – ULR < 3.5, PIR – ULR < 6 |
Buitenverlichting
PathwayCSR™ IP65 Colour & Wattage Switchable Bollard Light Photocell Sensor
PathwayCSR™ IP65 paalverlichting met instelbare kleur en lichtsterkte, ULR<6 (paal vereist) en fotocelsensor
Prijsklasse: €119.00 tot €159.00 ex. BTW



