| EAN | 8596238007499 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Vermogen | 2W |
| Batterijcapaciteit | 1200nAh |
| Ingangsspanning | 5V |
| IP | 20 |
| Afmetingen | 115 x 139 x 104 mm |
| Inhoud van de verpakking | Lamp, oplaadkabel (1 m), gebruikershandleiding |
Voor kleine sporters is er een lamp in de vorm van een voetbal! Alle voetbalfans zullen dol zijn op het stijlvolle ontwerp. De bal geeft een aangenaam warm licht dat niet verblindt en rustgevend werkt. Je kunt de lichtintensiteit eenvoudig aanpassen door erop te tikken, en de slimme timer van 30 minuten bespaart batterijduur wanneer je kleine voetbalspeler in slaap valt.

