| EAN | 8596238007581 |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Vermogen | 3W |
| Kleurtemperatuur | 1600 – 3000K |
| Voeding | Op batterij |
| Ingangsspanning | 5V |
| IP | 20 |
| Afmetingen | 96 x 92 x 93 mm |
| Inhoud van de verpakking | Lamp, oplaadkabel (1 m), gebruikershandleiding |
Het schattige siliconen kampvuur brengt warmte en een vredige sfeer in de kinderkamer, net als een avond in de natuur. Het zachte licht, dat doet denken aan een knapperend vuur, helpt kinderen in slaap te vallen zonder bang te zijn in het donker.
Het kampvuur kan vijf rustgevende omgevingsgeluiden afspelen – van het ruisen van het bos tot het knetteren van een vuur – om een ​​gevoel van geborgenheid te creëren en je te helpen in slaap te vallen. Met een simpele tik kun je het licht dimmen of helemaal uitschakelen.
De ideale metgezel voor het slapengaan, die kinderen voorziet van aangenaam licht, een fijne sfeer en rustgevende geluiden.

